innerBG
076-5294441 076-5294441

המלצות בוגרים

המכינה לעיצוב ואדריכלות

"נרשמתי למכינה כדי לעבור את בחינות הכניסה לאדריכלות בטכניון, במסלול למכינה אישית אחד על אחד עם דורון, בעיקר כדי לאפשר את שילוב המכינה תוך כדי שירות צבאי עמוס. כמי שבא בעיקר מרקע ריאלי, דורון ידע להעניק כלים מעשיים רבים כמו קומפוזיציות, פרספקטיבות, צבעים וחומרי עבודה, תרגול של עשרות מבחנים וכו', שתרמו הרבה לעבודה במבחן. בנוסף, מהר מאוד דורון חשף אותי לתחום האומנות ולנושאים הומניסטים, פתח את עיניי ועורר בי תיאבון ותשוקה ליצירה ואומנות שתמיד היו בי אבל הודחקו ולא קיבלו יחס או במה למימוש. מאז המכינה אני מוצא את עצמי מצייר בכל רגע פנוי שרק יש לי וממשיך לקרוא, לחקור וללמוד לבד על ההיסטוריה של אדריכלות, אומנות ושיטות וטכניקות לציור. השאיפה לנסות ולהגיע להבנה, הפשטה, לפתח חשיבה עצמאית ועמוקה ולא לפעול כמו רובוט ולענות תשובה תבניתית וצפויה, הוא כלי חשוב שאקח איתי ואמשיך לנסות ולפתח גם בהמשך. לבסוף, המכינה העניקה לי בנוסף המון ידע כללי, אם בספרים שהוכוונתי לקרוא, בשיחות עם דורון וטעימה ממדפי הספרים שלו, או אם בסיורים בשטח בת"א ובגלריות אומנות – מה שחשף אותי לעולם האדריכלות בפרט ולעולמות תוכן חדשים ומרתקים בכלל. אם אתם רציניים ומוכנים להשקיע ולעבוד – ההדרכה של דורון היא ללא ספק בחירה מצוינת ומומלצת!"
אלון, המכינה לעיצוב, אדריכלות, יוני 2015

"ברצוני לספר על חווית הלימודים במכינת 'ארטי', שהייתה עבורי מכוננת ומעצימה במישור האישי והמקצועי. בהתחלה התלבטתי בין מספר מכינות, אך לבסוף בחרתי בארטי בזכות היחס האכפתי שהורגש מהשיחה הראשונה, וכן בזכות המחיר ההוגן, ולמרבה השמחה הלימודים במכינה אף התעלו מעל לציפיות שלי. ראשית כל, האכפתיות נמשכה גם בשעות שמעבר למכינה, למשל כאשר לא הסתדרתי עם האוטובוסים בשעת לילה מאוחרת טליה ודורון דאגו לי עד שמצאנו פתרון. כמו כן, בין השיעורים יכולתי לפנות בכל עת ולקבל מענה לשאלותיי, ואף הייתה האופציה להוסיף פגישות לפי הצורך מעבר למה שנקבע. מבחינה מקצועית, הלימודים היו עבורי קפיצת דרך בעולם העיצוב. רכשתי במכינה את יסודות הרישום, הפרספקטיבה והקומפוזיציה- אך יותר מכך, קיבלתי זווית רחבה ומרתקת להסתכלות על יצירה, למדתי שאפשר למצוא סיפור טוב בכל רישום, שלעיתים מה שחסר או לא נאמר הוא מה שמשאיר את הרושם החזק, ממה בנוי קולנוע במיטבו ועוד. מבחינה אישית, הייתה לי הזכות ללמוד עם דורון, שלאורך כל הדרך ליווה אותי בסבלנות רבה, הקשבה ואכפתיות. כשהבאתי רעיון חדש ידעתי שני דברים: שאקבל משוב כנה על הרעיון שלי, ושאצא עם נקודות רבות למחשבה בעומק הרעיון. בנוסף, דורון עזר לי לגבש את נקודות החוזק שלי. להתמקד בהן ולהאמין בעצמי. ואכן כך היה, לשמחתי הרבה התקבלתי לשני המוסדות שרציתי: בצלאל ושנקר, ובטוחני שהלימוד והתובנות שקיבלתי בארטי ילוו אותי בהמשך הדרך. בהוקרה ובתודה".
רותם, המכינה לעיצוב, תקשורת חזותית, מאי 2015, התקבלה למחלקות לתקשורת חזותית בבצלאל ושנקר.

"רציתי לומר תודה רבה על ההשקעה המאמץ והעזרה שנתתם לי לאורך כל הדרך ! העצות והסיוע שניתנו לי עזרו לי להיות הכי מוכן שיש לפני המיונים ! בזכותכם הגעתי למקסימום שלי מבחינת עבודות הבית ובכללי לפני הראיון אני ממש מודה לכם על הכל!!!"
ניב בן דוד, המכינה לעיצוב, צילום, מאי 2015, התקבל למחלקות לצילום בבצלאל ובמכללת הדסה

"טליה ודורון היקרים, ברצוני להודות לכם על החוויה הנעימה והמעשירה שעברתי אצלכם במכינה לעיצוב וכמה חבל לי שהיא כבר נגמרה. האמנתם בי יותר ממה שהאמנתי בעצמי והוצאתם ממני יכולות חבויות שלא חשבתי שיש בי. היו לי הרבה חששות וספקות ואתם עזרתם לי לצלוח את התקופה והראיתם לי את הדרך. הייתם תמיד אוזן קשבת כשהייתי צריכה ועל כך אני מודה לכם מאד. ליוויתם אותי את כל הדרך. אני מאחלת לעצמי עוד להמשיך ולהיפגש איתכם בהמשך הדרך וללמוד אצלכם. תודה על הכל, אפרת."
אפרת ניר, בוגרת המכינה לעיצוב, תקשורת חזותית, 2013, התקבלה ללימודי תקשורת חזותית

"במכינה הצלחתי לפתח חשיבה יצירתית, ללמוד ולחקור נושא. התפתחתי בתחום עיצוב תעשייתי וגם למדתי המון בשיעורי גרפיקה ממוחשבת. שיעורי הרישום תרמו לי מאד. בסטודיו לצילום ראיתי איך להתיחס לחפץ או לעבודה המוצגת, איך אמורים להראות דברים על דף להצגה לתיק עבודות, זה מאד עזר לי ועוזר לי גם היום בלימודים בHIT אני מאוד מרוצה מהמכינה."
הילה ציון, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב תעשייתי 2010, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי HIT

לפני המכינה היו לי תוכניות וחלומות ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות. במכינה התוודעתי לנושאים חדשים: מושגים בתחום העיצוב, חומרים, טכניקות עבודה, הכנה למבחני כניסה ועוד. במכינה יצרתי תיק עבודות והתקבלתי למוסד שביקשתי להתקבל".
אולה פלטונוב, בוגרת מכינה לעיצוב ואדריכלות בארטי 2010, בוגרת המחלקה לעיצוב פנים ואדריכלות, הנדסאים

"אסכם במשפט אחד את לימודי במכינה ועל לימודים בכלל: ההצלחה תלויה ברצון התלמיד המוכשר ובמורה טוב ומכוון. לדעתי הלימודים המכינה הינם טובים מאוד ויודעים להוציא אמת ופוטנציאל של כל תלמיד. במכינה למדנו: רישום עצמים, אור וצל בעפרונות ופחם, פרספקטיבה, שימוש בצבע, פיתוח חשיבה יצירתית, גרפיקה ממוחשבת. יישום תחושות וניגודים לדוגמא: מתח והרפיה, פיצול לסדנאות מקצועיות והכרת תחומי העיצוב."
ירדן מיטרני, בוגר המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב אופנה, 2009, התקבל ללימודי עיצוב אופנה

"הגעתי למכינה לזמן קצר לפני הבחינה בשנקר, ללא ידע כלל וללא אמונה בעצמי – והגשמתי חלום".
יאיר פלג, בוגר המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, מרץ 2007, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית, שנקר, תואר ראשון

"המכינה כוונה ומיקדה אותי, למדתי המון, ללא המכינה לא היה לי שום סיכוי.."
מעיין מובשוביץ, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב פנים, מרץ 2007, בוגרת המחלקה לעיצוב פנים, HIT

"במכינה נפתחתי לתחום חדש – היצירה-נגיעה בנפש, ללוא המכינה לא היתה לי הזדמנות לגעת באמת בנושאים אישיים."
יפעת שושן, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לאדריכלות, 2006, בוגרת המחלקה לאדריכלות, אוניברסיטת תל-אביב, תואר ראשון.

"התחברתי מאוד לחשיבה של דורון פורמן שפתחה לי עולמות ולאופן המעמיק בו הוא קורא את האדם מבעד ליצירה. התרגילים סייעו לי לזהות את הדרך היצירתית שלי וכיוונו אותי"
מעיין נטעלי סמולר, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, מרץ 2001, מעצבת, צלמת ואמנית, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, תואר ראשון.

"במכינה פגשתי את המורים החשובים ביותר שהיו לי אי פעם"
יסמין הראל, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, מרץ 2001 מעצבת, ארט דיירקטור ובמאית קולנוע. בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, תואר ראשון, ולימודי קולנוע בביה"ס סם שפיגל.

לימודי אמנות

"בתור בוגרת לימודי תראפיה באמנות, איפשר לי הקורס בהנחיית דורון מפגש מעמיק עם עולם האמנות וחומרי האמנות השונים. מעבר לרמה המקצועית הגבוהה והידע הרב, אופי ההנחיה המאופיין ברגישות רבה, איפשר לי להשתחרר מכבלים וליצור בחופשיות והנאה מרובה".
דנה קפלן, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, מאי 2015, MA בתרפיה באמנות

"בלימודי אמנות כמכינה לתרפיה באמנות - האוירה נעימה ורגועה. עבדתי בכיף ובנחת. דורון לימד אותי טכניקות מגוונות בעבודה עם חומרים שונים. לדורון יש סבלנות להסביר שוב ושוב. הכל מוסבר כפי שצריך עם שילוב של מצגות ובזמן העבודה – עם שירים ברקע. השלמת שעות בכיף ובכלל חוויה."
מיכל חלפון, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, מאי 2015

"עברתי קורס באמנות בבית ספר ארטי, לימודי חוץ במכללת רמת גן. אני ממליצה מאד על הקורס שתרם לי רבות. התקדמתי מאד בתחום האמנות והיצירה, בקורס היתה אוירה נעימה, היה כיף לבוא וליצור."
חנה ניסים, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, מאי 2015

"קורס מוצלח שתרם לי הרבה, כל יום למדתי דברים חדשים באמנות שלא הכרתי קודם. המורה מצויין, תרם לי הרבה. יש לו סבלנות ושיטות להעברת החומר, בעל רוח טובה. לא חשנו שהזמן עובר ורציתי תמיד עוד שעות עבודה, מאד אהבתי להגיע לשיעורים. צר לי שסיימנו את הקורס."
מנאר אזברגה, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, מאי 2015

"למדתי אמנות אצל המרצה דורון, התגבשה קבוצה קטנה שיצרה אוירה נעימה ומאד מקבלת. הגעתי לתוצאות מאד טובות מבחינתי בעזרת הסבלנות והליווי הצמוד. נהנתי מאד ללמוד מדורון את תולדות האמנות על פי נושאי השיעור השונים. דורון ידע להעביר ביקורת לצד המחמאות בצורה הטובה ביותר באופן שגרם לנו להשתפר מבלי להיעצר או להתבייש מטעויות. הקורס מקיף ונוגע בתחומי אמנות שונים ומגוונים כך שנפרש בפני הסטודנט מערך של נושאים שונים אשר במהלכם נוגעים קצת בכל דבר ומוציאים ממנו את המיטב, כל אחד לפי דרכו. קיבלתי טיפים רבים והכוונות קטנות וגדולות כאחד. ממליצה בחום!"
אור כהן, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, יוני 2014

"לימודי אמנות מעמיקים ומקיפים הנותנים מענה לימודי והתנסותי לטכניקות רבות. צוות מקצועי ומיומן".
דניאל לייבסצקי, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, יוני 2014

"לימודי האמנות מתקיימים באוירה טובה, מורה נחמד וסבלני ביותר, יש יחס אישי, עבודה בקצב אישי, הלימודים מאפשרים פיתוח היכולת והיצירתיות".
אלינור אלעזר, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, יוני 2014 מטפלת ובוגרת MA בתרפיה באמנות

תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

"לכפיר, כמה סבלנות, אכפתיות, מקצועיות של מרצה אחד וחבורת אנשים שהתגבשו לכדי לימודים בכיף ואוירה של חברות מקסימה. פרויקטים רבים ומוצלחים שיצאו תחת ידנו בסופה של עבודה מאומצת, סיעור המוחות והעזרה ההדדית. רוצה לאחל לכולנו בהצלחה בתחילתה של קריירה חדשה.."
אורנית חיימתן, קורס תקשורת חזותית, אפריל 2015

"לכפיר, תודה על תקופה מפתחת, חשובה ומאתגרת. על איכפתיות, נתינה, סבלנות והקשבה, ועל כך שתמיד היית נכון לתת לנו עזרה. כל הכבוד על הסבלנות מברזל! על זה שלא ויתרת על אף אחד בקורס."
מיטל בר, קורס תקשורת חזותית, אפריל 2015

"כפיר, הגעתי לקורס עם ידע חובבני בתוכנות אדובי, ובמשך הקורס הגעתי להשגים מקצועיים בזכותך. תודה רבה על תקופה נפלאה. למדתי ממך המון."
דוד שקולניק, קורס תקשורת חזותית, אפריל 2015

"היה לי העונג לעבור איתך כפיר, קורס שלם. אני מודה לך על כל העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך. לפעמים היה קשה ורציתי לפרוש, הצלחת להרים אותי מחדש ולגרום לי לא לוותר. ידעת לסלול לי את הדרך להצלחה. אתה מורה מדהים, תמיד יודע לצחוק ולהיות רציני כצריך."
מור שמש, קורס תקשורת חזותית, אפריל 2015

"כפיר, מודה לך מעומק הלב על היותך המרצה שלנו במשך מרבית הקורס. תודה על הדרכה, הסבר, סבלנות והבנה לכל אורך תקופת הלימודים. כעת אני גאה לומר: "יגעת ומצאת תאמין!"
ציפי גרון תורג'מן, קורס תקשורת חזותית, פברואר 2015

לימודי צילום

"Very warm thanks to Talia for a great course. I gained confidence and learned to understand how to use my camera in all kinds of situations, both things that have improved my photography. An amazing, unexpected benefit of the course has been how my eyes have opened to light in the world. Just walking around and looking at what’s there has become a photographic experience, even if I left my camera at home. The world unfolded new perspectives to me as I’ve learned to appreciate the value of light and the presence of objects. It has increased in beauty, in mystery, in drama. Apart from the technical aspects of photography, the course has taught me how to look."
מרים קרש, קורס צילום, יוני 2015

"אני רוצה להודות על קורס צילום מעניין, מגוון ועשיר, למדתי הרבה וקיבלתי רעיונות מעולים תודה רבה".
טלי גנט, קורס צילום, מרץ 2015

"טליה פשוט מקסימה, העבירה את כל המפגשים בהנאה, סבלנות והשקעה. היא ממש הסירה מעליי חומה גדולה שהיתה במשך שנים – אהבה למקצוע ללא שום ידע בסיסי. בזכותה קיבלתי מלוא ידע, כלים והדרכה כיצד להתחיל את הדרך של צילום המקצועי, אני בטוחה שזאת רק ההתחלה. אני פשוט מאושרת שהגעתי אליה, זאת היתה אחלה למידה! ממליצה מכל הלב, ותודה רבה."
אורית גולדצמן, קורס צילום, יולי 2014

"סיימתי קורס צילום אשר במהלכו למדתי לתפעל את המצלמה שלי באופן ידני (לפני כן עבדתי רק באוטומט). נהנתי מהשיעורים התיאורטים בכיתה ומצילום חפצים בסטודיו, בשיעורי החוץ למדנו אפקטים מיוחדים בצילומי לילה ויום, צילום פורטרט, צילומים בתנועה בתאורות מגוונות. הקורס היה מעשיר ומפרה, נגע גם בפן הטכני וגם בפן האמנותי. במהלך הקורס הקמתי סטודיו בביתי ובו יצרתי את עבודת הגמר בקורס בצילום תכשיטים בסטודיו כהתחלה לבניית תיק עבודות מקצועי."
עדי ינון, קורס צילום, יולי 2014

"נרשמתי לקורס הצילום לאחר שרכשתי מצלמה חדשה ורציתי ללמוד על היכולות שלה. במהלך הקורס למדתי איך לתפעל את המצלמה, לעשות שימוש בשלל היכולות המתקדמות בצילום ולצלם בקומפוזיציות נכונות. השעורים המעשיים הביאו לידי ביטוי את החומר התאוריה והיו מאד מהנים ומלמדים. הקורס מומלץ למי שרוצה לשפר את יכולות הצילום וגם למי שרוצה ללמוד ולהמשיך להתמקצע בתחום. תודה על הקורס, היה מאד מעניין ומעשי, אשמח להמליץ הלאה."
אלון קזדן, קורס צילום, יוני 2015

עיצוב פנים | הום סטיילינג

"אני מודה לכל צוות המורים המדהים על קורס מעולה, שיעורים מרתקים, הנתינה מעל ומעבר, והאכפתיות. על המקצועיות המלווה ביחס אישי ותשומת לב לכל אחד. הרגשנו כיתה אישית, ואף יותר מכך, אני הרגשתי כמו תלמידה יחידה בקורס. תודה לקרן שישבה באופן אישי עם כל אחד ודאגה לתת את המקסימום שהיא יכולה כדי להביא כל אחד לשלב הגמר. לאילן המדהים שלימד את התוכנות במקצועיות ובחן. לדורון המקסים נתן לנו את הכלים הבסיסים בעולם עיצוב הפנים עם המון אכפתיות ורגישות, בלעדיו לא יכולנו להתקדם. לציפי המורה לתאורה מלאת שמחת החיים, שהעבירה את החומר במקצועיות רבה. לרחל על המידע המרתק והחיוני, לשרון שמלמדת מצוין אשר ברגישותה ידעה לראות את האחר דרך הצד המקצועי ולהנחות כל אחד. (הסיור המקצועי שהנחתה היה מעולה. התקבלנו בחום 'תרתי משמע', בקפה וקרואסון וכן ארוחת בוקר. קיבלנו המון ידע מקצועי וברמה גבוהה, עם המון סבלנות ומענה לכל שאלה. זכינו ליום עשיר שילווה אותי להמשך דרכי המקצועית, אין לי ספק שכך הרגישה כל הקבוצה). טליה, לך אני מודה מכל הלב כמרכזת הקורס שידעת לבנות מערכת נכונה, היית קשובה לכולנו ולפתור בעיות ולהתאים צרכים של כל אחד. התייחסת בכובד ראש והקשבת לנו בכל שלב. הקשבת, ביצעת וגם קיימת. אנו ידענו שאת נמצאת שם וזה נתן לנו המון בטחון. לפני שהגעתי לקורס עיצוב פנים בררתי במקומות רבים ואף נכחתי בשיעורים במקומות אחרים. עם יד על הלב, אין מה להשוות. מה שקיבלנו בקורס שלנו לא מתקרב למה שראיתי. במהלך הלימודים השוואתי מערכי שיעורים עם חומרים של חברה שלמדה עיצוב פנים במקום אחר – זה עולם אחר. בסיום הקורס אני יודעת שלא נפרדנו, אני יודעת שאתם שם בשבילי, כל צוות המורים. שאוכל לפנות אליכם ולהיעזר בכם בכל שאלה בדרכי המקצועית. אני מאד שמחה שלמדתי אצלכם."
אתי פרגר, קורס עיצוב פנים, מאי 2015

"לפני שהגעתי ללמוד עיצוב פנים עשיתי סקר וכך הגעתי לארטי במכללת רמת גן. שרון המרצה ידעה להעביר את החומר במקצועיות, בבהירות, בחדות ובדיוק, מה שגרם לי להקשיב ולהקשיב מתוך ענין ורצון. לא היה צורך לשאול שאלה רק הבין ולהבין. כששרון החמיאה לי, האמנתי לה ואף התלהבתי מכיון שידעתי שמולי נמצאת אשת מקצוע אמיתית. 'המורה' בה' הידיעה, ואני מתכוונת לזה. מורה שרוכשים לה כבוד המגיע לה. ציפי המורה לעיצוב תאורה, בעלת חיוך ענק, מקצועית ביותר ומרתקת, מלאת אנרגיה וללא ויתורים! עתליה שלימדה בנית דגמים, מורה נפלאה חזקה ועוצמתית! ויש את רכזת הקורס שהיתה תמיד בעלת אוזן קשבת לכלל הקבוצה ובפרט!! רוצה לומר תודה, נהנתי, ולכם חברי, אני אומרת בצורה פשוטה – ממליצה."
אלימור מנדלבוים, קורס עיצוב פנים, מאי 2015

"צוות ארטי, ברצוני לשבח את איכות הקורס והמרצה. נכחתי בכל השיעורים ונהנתי מכל רגע. מעשיר, מסקרן ומאפשר דיאלוג מקצועי וענייני".
שרית אגיאן, קורס הום סטיילינג, מרץ 2015

"נהניתי מאד - מרצות מעולות. היה מחכים, מעניין, כיפי. כל הכבוד!"
עינת הרצוג, קורס הום סטיילינג, מרץ 2015

"הלימודים היו חוויה מאד חיובית עבורי, זו הקריירה השנייה שלי ולכן היה חשוב לי ללמוד בשעות הערב בשילוב עם ימי שישי בבוקר. הקורס מאד התאים לי, הוא נתן את הכלים המעשיים שצריך לדעת, בפרק זמן של פחות משנה, פעמיים בשבוע. בקורס נותנים את כל הכלים שצריך החל משרטוט ידני ושיעורי רישום ועד התוכנות הגרפיות והרבה מאד רקע מבחינת תולדות העיצוב והעשרה. אלו היו חודשים אינטנסיביים המשלבים לימודים ועבודה בבית. כיום אני עוסקת בתחום עיצוב פנים והום סטיילינג."
ד"ר רות בן יקר, קורס עיצוב פנים, יולי 2014

"קורס הום סטיילינג בארטי תרם לי רבות לגיבוש רעיונות, הבנת עולם החומרים, קבלת טיפים, אפשרויות ארגון פרויקט ותמחור. הגעתי לקורס עם ידע בסיסי ואהבה רבה לתחום. במהלך הקורס קיבלתי בטחון והחלטה להרחיב את אפשרויות העיסוק שלי בתחום ההום סטיילינג. אני ממליצה בחום על הלימודים: המרצות מאד מקצועיות, השיעורים מעשירים ונוגעים באספקטים רבים, תודה לכם על קורס מרתק."
עינת הלוי, קורס הום סטיילינג, יוני 2014

קורס פוטושופ

"רציתי להודות לכם על קורס מהנה, ענייני ומקצועי. שיבחתי את הקורס, המרצה והתנאים בדף המשוב".
דוד פרנקל, קורס פוטושופ, פברואר 2012

"סיימתי קורס פוטושופ הייתי רוצה לנצל את ההזדמנות לומר שמאד נהנתי בקורס. קשה היום למצוא מקצועיות ברמה כזאת בהעברת חומר ע"י מורה".
אבריל גורדון, מרץ 2012

"המרצה שולט בפוטושופ ויודע לפשט את החומר, להסביר אותו ולדלות מתוך ים הפרטים את העיקר. יכולת ההוראה שלו מרשימה ביותר, הוא משלב בדבריו הומור, שולט בכתה ואינו מאפשר כל הפרעה או בזבוז זמן. הוא מספק למשתלמים חומר חשוב ביותר לשם המשך למידה בבית".
מיכאל שריר ,קורס פוטושופ 2012

סטיילינג

"הקורס והתכנים הנלמדים היו לשביעות רצוני המלאה, רמת ההוראה של המרצים מצויין, אירגון הקורס מצויין, הקורס ענה על צפיותי וקיבלתי מענה מלא לשאלותי ובקשותי. הייתי מאד ממליץ ללמוד בקורס."
מיכאל לנדאו, קורס סטיילינג, יוני 2012

הצטרפו אלינו

בשל ריבוי הפניות, נא מלאו פרטים בטופס בעמוד זה או שלחו מייל: arti.academy@gmail.com

  • ארטי ביה"ס לעיצוב, אמנות ומדיה
  • מספר ישיר: 076-5294441
  • arti.academy@gmail.com
  • פנחס רוטנברג 87 , רמת גן

הוקם ומופעל באמצעות מערכת operation logo על ידי בזק בינלאומי